ADVI LOGO
ЛУЦЬК
СТРІЛЕЦЬКА, 4
+38 (066) 359-11-00
+38 (067) 155-11-00

Інтер'єрна реклама в Луцьку

Інтер'єрна реклама використовується для прикраси різного роду приміщень і є невід'ємною складовою інтер’єру. Реклама в інтер’єрі служить засобом залучення інтересу відвідувачів, часто використовується в якості вказівника. А також є важливою складовою іміджевої політики організацій, підвищує впізнаваність бренду серед споживачів.
Рекламу в інтер’єрі можна розділити на декілька видів: навігаційна (покажчики, таблички, стійки, вказівники), інформаційна (стенди, куточки споживача, електронні табло, постери та баннери) та іміджеву (reception, POS-стійки, настінні панно, брендовані елементи інтер’єру, акрилати, об’ємні букви, лайт-бокси).
Однією з головних завдань інтерєрної реклами є підвищити довіру клієнта до вашої компанії та перевести його в ранг «постійних клієнтів».
Рекламе агенство ADVI має великий досвід роботи у розробці дизайну і виготовленню інтер'єрнної реклами. Ми розпочинаємо роботу із розробки проекту і закінчуємо втіленням усіх найнеординарніших рішень. Обов'язково враховуємо усі побажання клієнта. Довіряйте професіоналам.

ПРОПОНУЄМО ЗАМОВИТИ

Таблички

Куточки споживача

Інформаційні стенди

Оформлення зон Ресепшн

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Розробка дизайну та візуалізація

Монтажні роботи

Доставка власним транспортом

Оренда прессволів (2*3м)

Наші переваги

ШВИДКІСТЬ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
РОЗРАХУНОК
БЕЗКОШТОВНИЙ
НИЗЬКІ
ЦІНИ
ВЛАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОСТАВКА
ТА МОНТАЖ
ГАРАНТІЯ
ВІД 1 РОКУ

Виконані роботи

gallery 001 gallery 002 gallery 003 gallery 004 gallery 005 gallery 006 gallery 007 gallery 008 gallery 009 gallery 010

Наші клієнти

Joma
Bembi
Megametiz
finx
ridniykray
uniliver
ruta