ADVI LOGO
ЛУЦЬК
СТРІЛЕЦЬКА, 4
+38 (066) 359-11-00
+38 (067) 155-11-00

Дизайн-студія в Луцьку

Рекламний дизайн – це синтез маркетингу, психології, креативу і дизайну для створення візуальних рекламних засобів. Реклама – це міцна зброя комунікації з клієнтом. Але сьогодні вона повсюди і не завжди привертає увагу цільової аудиторії. Для того, щоб ваша реклама була ефективною, викликала інтерес, вона повинна бути оригінальною, яскравою і креативною.
Для ефективності реклами, варто чітко продумати ідею і загальну концепцію. Вагоме місце в дизайні займають шрифти і кольори, їх поєднання. Дизайн реклами повинен бути: оригінальним, щоб привертати увагу клієнта, залишати враження, легше запам’ятовуватись, лаконічним – реклама не повинна містити багато тексту і зайвої інформації.
Прості фрази – викликають інтерес у клієнтів, довгі - відволікають.Якщо Ви бажаєте отримати найефективніший результат від рекламної компанії, ви повинні звернутися в рекламне агентство ADVI. Наші дизайнери врахують усі Ваші побажання, ми докладемо максимум зусиль, щоб в найкоротші терміни виправдати усі Ваші очікування.
Місто заполонила неякісна, агресивна реклама. Органи місцевого самоврядування намагаються впорядкувати та систематизувати дану сферу діяльності. Тому ми працюємо в рамках діючих положень. Надаємо консультації та розробляємо усю технічну документацію, яка не суперечить вимогам місцевої влади, щодо розміщення зовнішньої реклами в місті Луцьк.Наше рекламне агентство в короткі терміни здійснить проектування вивіски будь-якої складності та підготує усю дозвільну документацію.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Дизайн логотипів

Фірмовий стиль, брендбук

Дизайн поліграфії

Дизайн для широкоформатного друку

Дизайн зовнішньої реклами

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Розробка проектної документації

Погодження дозвільної документації

Відмальовуваня макетів в векторі

Підготовка макетів до друку

Скачування макетів з фотобанків

Наші переваги

ШВИДКІСТЬ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
РОЗРАХУНОК
БЕЗКОШТОВНИЙ
НИЗЬКІ
ЦІНИ
ВЛАСНЕ
ВИРОБНИЦТВО
ДОСТАВКА
ТА МОНТАЖ
ГАРАНТІЯ
ВІД 1 РОКУ

Виконані роботи

gallery 001 gallery 002 gallery 003 gallery 004 gallery 005 gallery 006 gallery 007 gallery 008 gallery 009 gallery 010

Наші клієнти

Joma
Bembi
Megametiz
finx
ridniykray
uniliver
ruta